Vrei sa vinzi mai repede?

Angajez

Stivuitorist pentru tipografie Bucuresti

Locuri de Munca > Operatori Utilaje
Publicat la data 23-07-2018

Recrutam Stivuitorist pentru o tipografie din Bucuresti. Necesar minim 1 an experienta, Atestat de stivuitorist, disponibilitate program de lucru in schimburi.

Responsabilitati
Asigura incarcarea produselor finite in mijloacele de transport ale clientilor/camioane pentru operatiunea de export;
Aseaza marfa in rafturi in conformitate cu indicatiile date de catre gestionarul de materii prime sau de produse finite;
Pregateste produsele finite pentru livrare catre clienti in conformitate cu comanda (viza de livrare) inmanata de catre gestionarul de produse finite;

Oferte (bonusuri)

Salariu lunar fix;
Tichete de masa;
Decontare transport;
Prima de sarbatori;
Ore suplimentare platite conform sporului de 75%, (efectuate de luni pana sambata), 150% (efectuate duminica), 200% (efectuate in zi de sarbatoare legala).

Sector 1, Bucuresti

Acest anunt a fost vazut de 31 ori
Contacteaza autorul anuntului

Pentru a evita spam-ul doar utilizatorii inregistrati pot trimite mesaje private.

Daca nu ai cont pe animagro.ro te poti inregistra gratuit.